Reset Password

Your search results

Kızılay merkezi konumda günlük kiralık ev

,
Ankara, , Çankaya
Daire
Saatlik Kiralık
|1 Bedroom|
Check Availability

Açıklama

Ankara’daki konaklama ihtiyaçlarınızı oda fiyatına sunulan geniş bir dairede karşılamak istemez miydiniz? Ankara Kızılay günlük kiralık ev hizmetimiz ile toplam büyüklüğü 110 m2 olan dairemizde kalabilir ve konaklama noktasında kaliteli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Farklı nedenlere bağlı olarak Ankara’da konaklama ihtiyaçlarınız ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda ilk akla gelen seçenekler her ne kadar oteller olsa da, yüksek fiyatları ve düşük kalitedeki hizmetleri ile cazip değillerdir. Bunun yerine Kızılay günlük kiralık daire hizmetinden yararlanabilir ve adeta evinizdeymişçesine özel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Kızılay’ın tam merkezi noktasında yer alan dairemiz, özel olarak hazırlanmıştır. İçerisinde, ihtiyaç duyabileceğiniz bütün temel eşyalar bulunmaktadır. 4 kişinin çok rahat şekilde kalacağı büyüklüğe sahiptir. İçerisinde bir adet çift kişilik yatak ve bir tane de çekyat vardır. Dairemizin içerisinde bulunan diğer eşyalardan bazıları şu şekildedir:

Buzdolabı
Televizyon
Ocak

İki adet odanın bulunduğu dairemiz, çocuklu aileler için de uygundur. Aileniz veya arkadaşlarınızla olan konaklama ihtiyaçlarınızda gönül rahatlığı ile dairemizi tercih edebilirsiniz.

Ankara Çankaya günlük kiralık daire seçeneğimiz, kentin en merkezi noktalarından birinde yer almaktadır. Ankara’nın en bilinen noktalarından olan Kocatepe Camii ve Güvenpark gibi merkezlere sadece yürüme mesafesindedir. Bunlar haricinde yakın olduğu diğer noktalar ise Esat Caddesi, Kocatepe Mimar Kemal Lisesi, Atatürk Bulvarı, Çankaya Tapu Müdürlüğü, Aspava, Karanfil Sokak, Ankara Veraset ve Harçlar Vergi Dairesi ve Meşrutiyet Caddesi şeklindedir.

Merkezi bir noktada yer alması ve çevresinde birçok kurum ve kuruluşun bulunması, dairemizi avantajlı kılmaktadır. Başkente askeri sınavlar veya benzeri amaçlarla geldiğinizde dairemizi tercih ederek sınav yerine ulaşmada önemli kolaylıklar yakalayabilirsiniz.

Çankaya saatlik kiralık daire hizmetimiz, toplu taşıma araçlarına kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Metro durağına sadece 3-5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Metro istasyonuna yürüyerek ulaşabilir ve buradan kentin her noktasına trafiğe takılmadan gidebilirsiniz. Diğer toplu taşıma araçlarının durakları da yine çok yakın bir noktadır.

Ankara günlük kiralık ev hizmetlerimizde temizlik konusundaki beklentilerinizi de etkili olarak karşıladığımızı bilmenizi isteriz. Dairemiz, periyodik olarak detaylı şekilde temizlenmektedir.

View more
Ücretlendirme Detayları
Price per hour: ₺ 50
Price per weekend (Sunday and Saturday) : ₺ 60
Yatak Düzeni
Bedroom 1
1 İki kişilik yatak
1 Çek yat
Adres
Address: Kızılırmak caddesi
City:
Area:
County: Türkiye
State: Ankara
Country: Türkiye
İlan Detayları
Property ID: 37883
Property Size: 110 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Müstakil Giriş: Hayır
Özellikler
Other Features
Buzdolabı
Ocak
Şartlar ve koşullar
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

On the Map

₺ 50 per hour
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

Add to Favorites
Contact Owner
Share

TANER TUNCER

See Owner Profile
Contact Owner
x
₺ 50 per hour