Reset Password

Your search results

Kızılay Avm Yakını Saatlik Kiralık Daire

,
Ankara, , Çankaya
Residence
Saatlik Kiralık
|1 Bedroom|
Check Availability

Açıklama

Kızılay Saatlik Kiralık Ev Fiyatları

Başkentin kalbi Kızılayda saatlik kiralık apartın nabzını tutuyoruz. Anakarada ulaşım kolaylığı merkezilik ve saatlik konaklama denilince akla ilk gelen yer kızılaydır. Saatlik kiralık evlerimizde Kızılayın en merkezi bölgesi olan Kızılay AVM nin hemen yanında. Yürüyerek maksimum 2 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Lokasyonundan dolayı güven parkın hemen yanı başında bulunan saatlik  apatımızın neredeyse önünde bulunan dolmuş ve otobüs duraklarını bilmeyen yoktur. Toplu ulaşım imkanları kullanan her Ankaralı. Yada Ankara’ya gelen misafirler bu durakları en az bir kere ziyaret etmiştir. Evlerimiz sadece saatlik olarak değil günlük, haftalık yada daha uzun süreli kiralamalar içinde kullanılabilir. Saatlik kiralık dairelerimizin fiyatları da konakladığınız süreye göre değişkenlik göstermektedir. Saatlik kiralık evlerin ayrıca fiyatlarını değiştiren diğer etkenler sıralanması gerekirse ;

  •  Konaklamaya Başlayacağınmız Saat
  •  Konaklama Süresi
  •  Kişi Sayısı
  •  Hafta İçi ve Hafta Sonu Günleri
  •  Diğer Özel Günler (Sevgililer Günü, Yılbaşı vb).

 Saatlik kiralık evlerin net fiyat bilgilerine ulaşa bilmek için lütfen. 7/24 saat açık olan apartımıza istediğiniz zaman ulaşabilir. Gerekli fiyatlandırmalara net bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Temiz Saatlik Kiralık Ev 

 Dairelerimizde; bizim ve sizler için de en önemli konunun temizlik olduğunu biliyoruz ve işletmemizi bu yönde geliştiriyoruz. Günlük kiralık apartlardan daha ziyade saatlik kiralık evlerdeki giriş çıkların daha hızlı olması hijyen kurallarına daha fazla özen gösterilmesini gerektirir. Bizde işletme olarak pandemiden bu yana evlerimiz düzenli olarak her misafir giriş çıkışından sonra detaylı olarak temizlenir. Ardından da konusunda uzman ekip tarafınca dezenfekte edilir.

Kızılay Güvenilir Saatlik Kiralık Ev

işimizi uzun zamandan beridir resmi standartlarda icra ediyoruz. Saatlik kiralık evler için farklı fotoğraflarla ilan çıkan geldiğinizde dolu denilen diğer saatlik kiralık dairelerde  yaşanılan sorunları burada yaşamayacağınızın garantisini sizlere verebiliriz. Fotoğraflarda görmüş olduğunuz seçenekleri yerinde geldiğiniz zaman her hangi bir ücret ödemeden görüp kontrol edip beğendikten sonra ödemesini yapabilirsiniz. illahaki aktif bir işletmede problem yaşana bilir. Ama önemli olan o işletmenin problemini çözüm noktasına ne kadar hızlı ve kullanıcılarını mağdur etmeden getirebildiğidir. Bizlerde sizlerin konforu için apartımızda daimi olara7/24 süresince tenik personelimizi hizmetinize sunuyoruz.

 Ankaranın merkezi Kızılayda sizleri saatlik kiralık evlerimizde bekliyoruz… metaş ailesi olarak hizmetinizdeyiz..

 

 

View more
Ücretlendirme Detayları
Price per hour: Saatlik ₺ 150 tl
Price per weekend (Sunday and Saturday) : ₺ 250
Yatak Düzeni
Bedroom 1
1 İki kişilik yatak
Adres
Address: Kızılay Çankaya
City:
Area:
County: TÜRKİYE
State: Ankara
Country: Türkiye
İlan Detayları
Property ID: 39300
Property Size: 40 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
İlan No: 39300
Özellikler
Other Features
Asansör
Buzdolabı
Mikrodalga Fırın
Ocak
Şartlar ve koşullar
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

On the Map

Saatlik ₺ 150 tl per hour
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

Add to Favorites
Contact Owner
Share
Contact Owner
x
Saatlik ₺ 150 tl per hour