Şifreyi yenile

Arama sonuçlarınız

KIRIKKALE YENİŞEHİRDE SAATLİK KİRALIK APART

,
Kırıkkale, , YAHŞİHAN, Kırıkkale
Daire
Saatlik Kiralık
|1 Yatak odası|
Rezervasyon durumunu kontrol et

Açıklama

Kırıkkale Yenişehir Saatlik Kiralık Ev

Kırıkkale’de kısa süreli konaklamalarınızın çözüm adresi. Saatlik olarak kiraya verdiğimiz dairemiz hizmetinizdedir. Gün içerisindeki konaklamalarınızda bizleri tercih edebilirsiniz. Apartımız kısa süreli konaklamalara göre hazırlanmıştır. Fiyatlarımız kısa süreli olarak ayarlanır bütçenizi yormaz. Kısa süre için geçerli olan tanışma fiyatlarımızdan siz değerli misafirlerimizde faydalanabilirsiniz. Bölgemiz olan Kırıkkale’de konumu itibariyle kullanıcılarımızın neye ihtiyacı olduğunu tespit ederek evlerimizi sizlere göre hazırlarken aynı zamana da siz değerli misafirlerimiz için bölgemiz olan Kırıkkale’ye  oranla fiyatlarımızı da elimizden geldiğince uygun tutmaya çalıştık. Tabi uygun saatlik kiralık evle ucuz günlük kiralık evin arasındaki ince çizgiyi koruya bilmek çerçevesinde ilerlemeye çalışıyoruz. Ucuz olduğunda muhakkak bir kaç maliyetten kaçınmak gerekir ki maliyetini indirmek gerekir buda kalite yada temizlik gibi önemli konulardan feragat etmenizi gerektirir. Uyguysa hiç bir maliyetten kaçınmadan maliyet fiyatlarının üzerinde ufak bir kar oranıyla sizlerin kullanımına sunulan saatlik kiralık daireler olarak tanımlana bilir. Bizde bu saatlik kiralık apartımızı uygun olarak nitelendirip sizlerin değerli takdirlerine ve kullanımlarına sunuyoruz.

 Temiz Saatlik Kiralık Ev

 Saatlik kiralık evin temiz olması altın kuralıdır. Gün içerisinde bir kaç kere kullanıcısı değişmesi sebebiyle bir çok hijyenik probleme yol aça bilir. bizlerde bunun bilinci ve hassasiyetiyle evlerimizi tecrübeli ve konusunda uzman temizlik ekibimiz tafından yapılan temizlikten sonra sizlere teslim ediyoruz. Her misafirimizden sonra çarşaf havlu ve yastık kılıflarını yensiyle değiştiriyoruz.

Saatlik Kiralık Evin Konumu

 Kırıkkale Yenişehir Saatlik kiralık dairemiz bölgenin en ulaşımı kolay yerindedir. Toplu ulaşım duraklarına yakındır. Şahsi araçlarınızla gelebilirsiniz otopark sorunu yoktur. Konum itibariyle Kırıkkale Üniversitesine (KKÜ) çok yakındır ve kafelerin olduğu cazibe merkezleri içerisindedir.

Kırıkkale Saatlik Kiralık Evin Şartları

Kırıkkale’deki saatlik kiralık apartımıza kısa süreli konaklamalarınızda gelirken sadece yanınızda kimlik getirmeniz yeterli. Evlerimiz yasal olarak kiraya verilmektedir. Saatlik kiralık olarak kiraya verilen evlerimizde tüm prosedürler eksiksiz olarak uygulanmaktadır. 18 yaş altı misafirlerimizi saatlik kiralık evlerimize sadece yanlarında anneleri ve babaları olmak kaydıyla alabiliyoruz. Saatlik kiralık dairelerimizde yeme içme gibi hizmetler yoktur sadece konaklama hizmeti verilmektedir.

Daha fazla göster
Ücretlendirme Detayları
Saatlik fiyatı: ₺ 50 Tl
Haftasonu fiyatı(Pazar ve Cumartesi) : ₺ 150
Yatak Düzeni
Yatak odası 1
1 İki kişilik yatak
Adres
Adres: yenişehir mahallesi 266sk no:14
Şehir:
Ülke: Türkiye
Şehir: kırıkkale
Ülke: Türkiye
İlan Detayları
İlan no: 38486
Brüt Metrekare: 55 m2
Toplam oda sayısı: 2
Yatak Odası: 1
Banyo: 1
İlan No: 38486
Özellikler
Diğer Özellikler
Asansör
Buzdolabı
Şartlar ve koşullar
Sigara içilebilir
Evcil hayvan getirilebilir
Parti yapılabilir
Çocuklu aile

Rezervasyon durumu

Haritada

₺ 50 Tl / saat
×

Rezervasyon Yap

Kişi Sayısı
Yetişkin
13 yaş ve üstü
0
Çocuk
2 - 12 yaş arası
0
Bebek
2 yaştan küçük
0
Kapat

Favorilere ekle
Paylaş
İletişime Geç
x
₺ 50 Tl / saat