Reset Password

Your search results

KIRIKKALE YENİŞEHİRDE SAATLİK KİRALIK APART

,
Kırıkkale, , YAHŞİHAN, Kırıkkale
Daire
Saatlik Kiralık
|1 Bedroom|
Check Availability

Açıklama

Kırıkkale Yenişehir Saatlik Kiralık Ev

Kırıkkale’de kısa süreli konaklamalarınızın çözüm adresi. Saatlik olarak kiraya verdiğimiz dairemiz hizmetinizdedir. Gün içerisindeki konaklamalarınızda bizleri tercih edebilirsiniz. Apartımız kısa süreli konaklamalara göre hazırlanmıştır. Fiyatlarımız kısa süreli olarak ayarlanır bütçenizi yormaz. Kısa süre için geçerli olan tanışma fiyatlarımızdan siz değerli misafirlerimizde faydalanabilirsiniz. Bölgemiz olan Kırıkkale’de konumu itibariyle kullanıcılarımızın neye ihtiyacı olduğunu tespit ederek evlerimizi sizlere göre hazırlarken aynı zamana da siz değerli misafirlerimiz için bölgemiz olan Kırıkkale’ye  oranla fiyatlarımızı da elimizden geldiğince uygun tutmaya çalıştık. Tabi uygun saatlik kiralık evle ucuz günlük kiralık evin arasındaki ince çizgiyi koruya bilmek çerçevesinde ilerlemeye çalışıyoruz. Ucuz olduğunda muhakkak bir kaç maliyetten kaçınmak gerekir ki maliyetini indirmek gerekir buda kalite yada temizlik gibi önemli konulardan feragat etmenizi gerektirir. Uyguysa hiç bir maliyetten kaçınmadan maliyet fiyatlarının üzerinde ufak bir kar oranıyla sizlerin kullanımına sunulan saatlik kiralık daireler olarak tanımlana bilir. Bizde bu saatlik kiralık apartımızı uygun olarak nitelendirip sizlerin değerli takdirlerine ve kullanımlarına sunuyoruz.

 Temiz Saatlik Kiralık Ev

 Saatlik kiralık evin temiz olması altın kuralıdır. Gün içerisinde bir kaç kere kullanıcısı değişmesi sebebiyle bir çok hijyenik probleme yol aça bilir. bizlerde bunun bilinci ve hassasiyetiyle evlerimizi tecrübeli ve konusunda uzman temizlik ekibimiz tafından yapılan temizlikten sonra sizlere teslim ediyoruz. Her misafirimizden sonra çarşaf havlu ve yastık kılıflarını yensiyle değiştiriyoruz.

Saatlik Kiralık Evin Konumu

 Kırıkkale Yenişehir Saatlik kiralık dairemiz bölgenin en ulaşımı kolay yerindedir. Toplu ulaşım duraklarına yakındır. Şahsi araçlarınızla gelebilirsiniz otopark sorunu yoktur. Konum itibariyle Kırıkkale Üniversitesine (KKÜ) çok yakındır ve kafelerin olduğu cazibe merkezleri içerisindedir.

Kırıkkale Saatlik Kiralık Evin Şartları

Kırıkkale’deki saatlik kiralık apartımıza kısa süreli konaklamalarınızda gelirken sadece yanınızda kimlik getirmeniz yeterli. Evlerimiz yasal olarak kiraya verilmektedir. Saatlik kiralık olarak kiraya verilen evlerimizde tüm prosedürler eksiksiz olarak uygulanmaktadır. 18 yaş altı misafirlerimizi saatlik kiralık evlerimize sadece yanlarında anneleri ve babaları olmak kaydıyla alabiliyoruz. Saatlik kiralık dairelerimizde yeme içme gibi hizmetler yoktur sadece konaklama hizmeti verilmektedir.

View more
Ücretlendirme Detayları
Price per hour: ₺ 50 Tl
Price per weekend (Sunday and Saturday) : ₺ 150
Yatak Düzeni
Bedroom 1
1 İki kişilik yatak
Adres
Address: yenişehir mahallesi 266sk no:14
County: Türkiye
State: kırıkkale
Country: Türkiye
İlan Detayları
Property ID: 38486
Property Size: 55 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
İlan No: 38486
Özellikler
Other Features
Asansör
Buzdolabı
Şartlar ve koşullar
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

On the Map

₺ 50 Tl per hour
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

Add to Favorites
Contact Owner
Share
Contact Owner
x
₺ 50 Tl per hour