Reset Password

Your search results

Çankaya Yıldız Saatlik Kiralık Ev Temiz

,
Ankara, , ÇANKAYA, ANKARA
Daire
Günlük Kiralık
|2 Bedrooms|
Check Availability

Açıklama

Ankara Saatlik Ev Kiralama

Ankara’nın Çankaya bölgesinde yer alan Yıldız semtinde bulunan saatlik kiralık evimiz konaklamanın yeni adıdır. Saatlik olarak kiralama diğer hiç bir konaklama seçeneğinde mevcut değildir. Saatlik olarak kiralama sizlere esasınde ekonomik konaklama olanağını sunmaktadır. Diğer konaklama olanaklarında kiralamanın çıkış saati vardır ama günlük olarak kullanılan evlerde çıkış saati sizin tarafınızdan ayarlanabilir. Diğer seçeneklerde sabah saat 10’da çıkış yapılmazsa yarım saat dahi geç çıkış olsa gecelik ücretler sizden talep edilirken günlük kiralık evlerde saat 10 dan sonra istediğiniz süre kadar uzatma yapabilir ve kaldığınız sürenin parasını ödersiniz. Ayrıca gün içerisindeki konaklamalarınızı da sürelendirip sadece kaldığınız sürenin ücretini ödemekle mükellef olacaksınızdır. Örneğin gün içerisinde 3 yada dört saat konaklama ihtiyacı söz konusu olursa günlük ücretten daha makul bir fiyata konaklamanızı gerçekleşitirip çıkış yapabilirsiniz.

Tüm Türkiye’de ve dünyada etkin olan ve benimsenen saatlik ev kiralama ciddi kurallar çerçevesinde firmamız tarafından Turan Güneş Bulvarın’da uzman ekibimiz tarafınca temiz ve konforlu olarak gerçekleştirilmektedir.

 Çankaya Yıldız Temiz Saatlik Kiralık Ev 

Komplesi bize ait olan binamızda gerçekleştireceğiniz saatlik konaklamalarınız için konusunun uzmanı temizlik ekibimiz tarafından. Detaylı olarak temizlenen günlük kiralık evlerimiz hizmetinize sunulmuştur. İşletmemizin en üst noktada tutmaya çalıştığı temizlik kalitesini konaklamanız süresince hissederek anlayacaksınız. Saatlik olarak kiraya verilen evler en ince detaylarına kadar en kaliteli temizlik malzemeleriyle hijyen kurallarına uygun olarak temizlendikten sonra sizlerin kullanımını sunulmaktadır.

 Ankara Güvenilir Saatlik Kiralık Ev

Ankara’nın Çankaya ilçesinin en nezih semtlerinden birisi olan Yılız’da işimizi kurumsal olarak yapıyoruz. Binamız 7/24 kamera sistemiyle kayıt altındadır. Bunların yanı sıra güvenlik ve resepsiyon görevlilerimiz her zaman sizin ihtiyaçlarınız ve güvenliğiniz adına binamızda bulunurlar. Evimizin yakınında polis karakolu, elçiliklere ve resmi kurumlar bulunmaktadır.

Saatlik Kiralık Evin Konumu

   Evimiz Ankara’nın en merkezi loksayonlarından birinde yer almaktadır. Yakın bulunduğu diğer semtleri sırayacak olursak :

  • Kızılay araçla 15 dk. toplu ulaşım vesaitleriyle tek vasıta.
  • Dikmen 5 dakika
  • Kırkkonaklar araçla 10 dakika
  • Birlik mahallesi araçla 5 dakika yürüyerek 15 dakika
  • Tunalı Hilmi ve Küçükesat araçla 15 dakika mesafede yer almaktadır.

Gelmeden önce lütfen bizimle iletişime geçerek yerinizi ayırttırın. Dolu olma durumu olduğundan konaklamanızda sorun olmaması adına bu sizler için ve bizim için çok önemlidir.

View more
Ücretlendirme Detayları
Price per hour: min/3 saat ₺ 400
Price per weekend (Sunday and Saturday) : ₺ 500
Yatak Düzeni
Bedroom 1
Bedroom 2
Adres
Address: Yukarı Dikmen Mahallesi, Çankaya, Ankara, Central Anatolia Region, Turkey
City:
County: Türkiye
State: Ankara
Country: Türkiye
İlan Detayları
Property ID: 39629
Property Size: 90 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 0
Özellikler
Other Features
Asansör
Buzdolabı
Fırın
Ocak
Şartlar ve koşullar
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

On the Map

min/3 saat ₺ 400 per hour
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

Add to Favorites
Contact Owner
Share

ef efsuit

See Owner Profile
Contact Owner
x
min/3 saat ₺ 400 per hour