Şifreyi yenile

Arama sonuçlarınız

Ankara Saatlik Kiralık Daire: Uygun Fiyatlı

,
Ankara, , Kızılay
|
Oda
Saatlik Kiralık
|0 Yatak Odası|
Rezervasyon durumunu kontrol et

Açıklama

Ankara Kızılay saatlik kiralık daire hizmetlerimiz ile kısa süreli konaklama ihtiyaçlarınızı kaliteli bir şekilde karşılıyoruz. Ankara’nın en merkezi noktalarından birinde bulunan dairemiz, Celal Bayar Bulvarı yakınlarında yer alıyor.

Sizlere sunmuş olduğumuz daire, düzenli olarak bayan personeller tarafından temizlenmektedir. Havlu ve nevresim gibi eşyalar, her hizmet sonrasında kuru temizlemede temizlenmekte, sonrasında ütülenerek hijyenik bir şekilde kullanıma sunulmaktadır. Ayrıca düzenli olarak dezenfekte edilen dairemiz, hijyen konusunda beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Konaklama sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz temel eşyaların tamamı evimizin içerisinde mevcuttur. Dışarıdan eşya getirmeden veya herhangi bir eşyaya ihtiyaç duymadan sorunsuz bir deneyim yaşayacaksınız.

Daire içerisinde bir adet çift kişilik yatak bulunmaktadır. Yüksek konfor sağlayan yatakta günün yorgunluğunu atabilir ve rahat bir şekilde dinlenebilirsiniz.

Ankara günlük kiralık daire hizmetimiz, kısa süreli konaklama ihtiyaçlarınızı uygun bir fiyatla karşılamanıza imkan vermektedir. Kızılay gibi merkezi bir noktada düşük maliyetle konaklama avantajı yakalayacaksınız.

Konaklamak için ilk akla gelen oteller, yüksek fiyatları ile dikkat çekiyor. Üstelik Kızılay’daki otellerin fiyatları çok daha yüksek. Yüksek doluluk oranları ve diğer dezavantajları düşünüldüğünde otel yerine sizlere sunduğunuz saatlik kiralık daire hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Dairemiz, Ankara’nın en işlek noktalarından birinde yer almaktadır. Etrafından market, restoran, kafe, eğlence mekanı, eczane ve benzeri birçok önemli alan vardır. İhtiyaçlarınız bu tür işletmelerden karşılayabilirsiniz. Bunun dışında telefonla sipariş seçeneğini de kullanarak ihtiyaçlarınızı gidermeniz mümkündür.

Abdi İpekçi Parkı ile Kurtuluş Parkı’na yakın bir konumda olan dairemiz, Sıhhiye metro durağına da yürüme mesafesindedir. Metro ile Ankara’nın birçok noktasına hızlı bir şekilde gidebilir ve yoğun trafikte zaman kaybetmezsiniz. Ayrıca dairemiz diğer toplu taşıma araçlarının duraklarına da yakın bir noktada yer alır.

Temiz ve nezih bir konaklama deneyimi yaşamanız için gerekli özeni gösteriyoruz. İşletmemizde beş yıldızlı otel deneyimi olan personellerimiz görev yapıyor. Kızılay saatlik kiralık daire hizmetini alırken yabancılar tarafından rahatsız edilmeyecek, güvenlik konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Sitemiz üzerinden yapacağınız rezervasyon ile istediğiniz tarih ve saat için yer ayırtabilir ve konaklama ihtiyaçlarınızı şimdiden giderebilirsiniz.

Daha fazla göster
Ücretlendirme Detayları
Saatlik fiyatı: ₺ 70
Haftasonu fiyatı(Pazar ve Cumartesi) : ₺ 100
Adres
Adres: Sağlık mahallesi halk sokak
Şehir:
Semt:
Ülke: Türkiye
Şehir: Ankara
Ülke: Türkiye
İlan Detayları
İlan no: 37031
İlan No: 37031
Özellikler
Diğer Özellikler
Asansör
Buzdolabı
Şartlar ve koşullar
Sigara içilebilir
Evcil hayvan getirilebilir
Parti yapılabilir
Çocuklu aile

Rezervasyon durumu

Haritada

₺ 70 / saat
×

Rezervasyon Yap

Kişi Sayısı
Yetişkin
13 yaş ve üstü
0
Çocuk
2 - 12 yaş arası
0
Bebek
2 yaştan küçük
0
Kapat

Favorilere ekle
Paylaş

Odalarımız bayan personel tarafından temi̇zleni̇r. Nevresi̇m ve havlular kuru temi̇zlemeci̇de yıkanıp ütülenerek hi̇jyeni̇k olarak kullanımınıza sunulur tamamen güvenli̇, evi̇ni̇zi̇n rahatlığında apart otel. Kendi̇ mutfağınızda evi̇ni̇zi̇n konforunda yemekleri̇ni̇zi̇ yapabi̇li̇rsi̇ni̇z. Apartlarımız tamamen yasal güvenli̇kli̇ olup komple apart dai̇relerden oluşan bi̇nada ai̇leye uygun kesi̇nli̇kle güvenli̇kli̇ temi̇z ve sami̇mi̇ hi̇zmet sunan bi̇r i̇şletmedi̇r. Ankara da şi̇rket personeli̇, kurs, sınav, hastane i̇şleri̇ vs olanlar i̇çi̇n uygun fi̇yatlı konaklamanın adresi̇ komi̇syon yok aracı yok. Herşey dahi̇l 24 saat temi̇zli̇k ve güvenli̇k görevli̇mi̇z mevcuttur. Kuru temi̇zlemede temi̇zleni̇p ütülenmi̇ş nevresi̇m takımları ,havlular ve çamaşır suyuyla yıkanmış banyo tuvaletler i̇le hi̇jyeni̇k tertemi̇z odalarımızda huzur i̇çi̇nde konaklayabi̇li̇rsi̇ni̇z. Bu konuda i̇çi̇ni̇z rahat olsun. Değerli̇ mi̇safi̇rleri̇mi̇z tamamı kendi̇mi̇ze ai̇t olan bi̇namızda si̇z değerli̇ mi̇safi̇rleri̇mi̇zi̇ güven ve huzur i̇çeri̇si̇nde ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Temi̇z, hi̇jyeni̇k, sami̇mi̇ hi̇zmet vererek si̇zleri̇ ve tanıdıklarınızı daha sonra da tekrar mi̇safi̇r etmek hedefi̇mi̇z. Ofi̇si̇mi̇z 7/24 açıktır. Arayıp bi̇lgi̇ alabi̇li̇rsi̇ni̇z. Kredi̇ kartı geçerli̇di̇r. (lütfen hafta sonu i̇çi̇n fi̇yat alınız.) Otopark ve i̇nternet mevcuttur.

İletişime Geç
x
₺ 70 / saat