Reset Password

Your search results

Ankara Saatlik Kiralık Daire: Uygun Fiyatlı Kaliteli Hizmet

,
Ankara, , Kızılay
|
Oda
Saatlik Kiralık
|0 Bedrooms|
Check Availability

Açıklama

Kısa süreli konaklama ihtiyaçlarınız için sunmuş olduğumuz Ankara Kızılay saatlik kiralık daire hizmetimiz, beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. İçerisinde temel eşyaların tamamının bulunduğu dairemizde, eşsiz bir konaklama deneyimi yaşayacaksınız.

Uygun fiyatlı saatlik kiralık daire hizmetini Ankara’nın en merkezi noktalarından birinde veriyoruz. Abdi İpekçi Parkı ile Kurtuluş Parkı arasında yer alan dairemiz, toplu ulaşım duraklarına yakın bir mesafede bulunuyor.

Sıhhiye metro istasyonuna yürüme mesafesinde olması, başkentin birçok noktasına metro ile gidebileceğiniz anlamına geliyor. Dairemizde konaklamaya gelirken veya giderken metroyu kullanabilir, böylece trafikteki zaman kaybını minimize etmiş olursunuz. Bunun haricinde dolmuş ve belediye otobüslerinin durakları da yine yakın bir nokta olup, ulaşım ihtiyaçlarınız için bunları da tercih edebilirsiniz.

Konumu nedeniyle dairemizin etrafından birçok işletme vardır. Restoran, kafe, market, eğlence mekanı, eczane ve benzeri türden işletmeler, ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılamanıza imkan verecektir.

İbni Sina Hastanesi, Hacettepe Hastanesi, Numune Hastanesi ve Ankara Hastanesi gibi başkentin en önemli sağlık kuruluşlarına yakın bir noktadadır. Hastane için buraya geldiğinizde, kısa süreli ihtiyaçlarınız için dairemizi tercih edebilirsiniz. Hastanelere yürüme mesafesinde olması, büyük bir kolaylık ve avantaj sağlayacaktır.

Beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için verdiğimiz Kızılay günlük kiralık daire hizmetimiz, yüksek kalite standartlarına sahiptir. Yatak odası içerisinde bir adet çift kişilik, bir adet de tek kişilik yatak bulunmaktadır. Yüksek konfora sahip yataklar, günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacak ve kaliteli bir dinlenme deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

Hizmetlerimizde temizliğe büyük bir önem veriyoruz. Her hizmetten sonra dairemizi detaylı olarak temizliyoruz. Nevresim, havlu ve benzeri eşyaların tamamını kuru temizlemede temizletiyor, sonrasında ise ütüleyerek yerlerine yerleştiriyoruz. Virüsten korunma sağlamak için belli aralıklarla dairemizi dezenfekte ediyoruz.

Sizlere sunmuş olduğu Ankara günlük kiralık ev hizmetimizden saatlik olarak yararlanabilirsiniz. Dairenin konumu, özel olarak tasarlanması, eşyaların kalitesi ve benzeri özellikler dikkat alındığında, fiyatının oldukça uygun olduğunu göreceksiniz. Yüksek kaliteli ve güvenli hizmeti, uygun fiyata alarak bütçenizi zorlamayacaksınız. Konaklama ihtiyaçlarınız için hemen rezervasyon yaptırabilir ve yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.

View more
Ücretlendirme Detayları
Price per hour: ₺ 50
Price per weekend (Sunday and Saturday) : ₺ 80
Adres
Address: Sağlık mahallesi halk sokak
City:
Area:
County: türkiye
State: ankara
Country: Afganistan
İlan Detayları
Property ID: 37023
Property Size: 0 m2
Rooms: 0
Bedrooms: 0
Bathrooms: 0
İlan No: 37023
Şartlar ve koşullar
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

On the Map

₺ 50 per hour
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

Add to Favorites
Contact Owner
Share

kardelen apart

See Owner Profile

Odalarımız bayan personel tarafından temi̇zleni̇r. Nevresi̇m ve havlular kuru temi̇zlemeci̇de yıkanıp ütülenerek hi̇jyeni̇k olarak kullanımınıza sunulur tamamen güvenli̇, evi̇ni̇zi̇n rahatlığında apart otel. Kendi̇ mutfağınızda evi̇ni̇zi̇n konforunda yemekleri̇ni̇zi̇ yapabi̇li̇rsi̇ni̇z. Apartlarımız tamamen yasal güvenli̇kli̇ olup komple apart dai̇relerden oluşan bi̇nada ai̇leye uygun kesi̇nli̇kle güvenli̇kli̇ temi̇z ve sami̇mi̇ hi̇zmet sunan bi̇r i̇şletmedi̇r. Ankara da şi̇rket personeli̇, kurs, sınav, hastane i̇şleri̇ vs olanlar i̇çi̇n uygun fi̇yatlı konaklamanın adresi̇ komi̇syon yok aracı yok. Herşey dahi̇l 24 saat temi̇zli̇k ve güvenli̇k görevli̇mi̇z mevcuttur. Kuru temi̇zlemede temi̇zleni̇p ütülenmi̇ş nevresi̇m takımları ,havlular ve çamaşır suyuyla yıkanmış banyo tuvaletler i̇le hi̇jyeni̇k tertemi̇z odalarımızda huzur i̇çi̇nde konaklayabi̇li̇rsi̇ni̇z. Bu konuda i̇çi̇ni̇z rahat olsun. Değerli̇ mi̇safi̇rleri̇mi̇z tamamı kendi̇mi̇ze ai̇t olan bi̇namızda si̇z değerli̇ mi̇safi̇rleri̇mi̇zi̇ güven ve huzur i̇çeri̇si̇nde ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Temi̇z, hi̇jyeni̇k, sami̇mi̇ hi̇zmet vererek si̇zleri̇ ve tanıdıklarınızı daha sonra da tekrar mi̇safi̇r etmek hedefi̇mi̇z. Ofi̇si̇mi̇z 7/24 açıktır. Arayıp bi̇lgi̇ alabi̇li̇rsi̇ni̇z. Kredi̇ kartı geçerli̇di̇r. (lütfen hafta sonu i̇çi̇n fi̇yat alınız.) Otopark ve i̇nternet mevcuttur.

Contact Owner
x
₺ 50 per hour