Reset Password

Your search results

Ankara Kızılay Saatlik Kiralık Daire: Uygun Fiyat

,
Ankara, , Kızılay
|
Oda
Saatlik Kiralık
|0 Bedrooms|
Check Availability

Açıklama

Farklı nedenlere bağı olarak ortaya çıkan kısa süreli konaklama ihtiyaçlarınız için Ankara Kızılay saatlik kiralık daire hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İhtiyaç ve beklentileriniz dikkate alınarak hazırlanan dairemiz, sorunsuz bir konaklama deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

Otel konseptinde hazırlanan evimizde, ihtiyaç duyabileceğiniz temel eşyaların tamamı vardır. Temiz ve nezih bir ortamda konaklamak isteyenler için özenle hazırlanmıştır. Çift kişilik bir yatağın bulunduğu evimizdeki diğer eşyalardan bazıları ise şu şekildedir:

  • Buzdolabı
  • Televizyon
  • Ocak
  • Mutfak gereçleri
  • Havlu
  • Nevresim

Adeta kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmenizi sağlayacak olan dairemiz, düzenli olarak temizlenmektedir. Tuvalet ve banyo gibi alanların temizliği, hijyen kuralları dikkate alınarak çamaşır suyu gibi güçlü temizleyicilerle yapılır. Diğer alanların temizliği için de benzer hassasiyet gösterilir. Ayrıca virüs tehdidinin hala devam etmesi nedeniyle periyodik olarak dezenfekte işlemi uyguladığımızı bilmenizi isteriz.

Kızılay günlük kiralık daire ihtiyaçlarınız için sunmuş olduğumuz seçenek, başkentin en merkezi noktalarından birindedir. Birçok önemli noktaya sadece yürüme mesafesindedir. Kızılay’da bulunan devlet kurumlarından önemli kısmına yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Abdi İpekçi ve Kurtuluş parklarına yakın bir noktadadır. Ayrıca Hacettepe Hastanesi, İbni Sina Hastanesi, Ankara Hastanesi ve Numune Hastanesi gibi Türkiye’nin en önemli sağlık kuruluşlarına da oldukça yakındır. Hastane için kente geldiğinizde, sizlere sunmuş olduğumuz dairemizi tercih etmeniz, size çok önemli kolaylıklar sağlayacaktır.

Merkezi bir konumda olması, etrafında birçok kafe, restoran, eczane, market ve benzeri işletmenin yer alması anlamına gelir. İhtiyaçlarınız için bu işletmelere kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sıhhiye metro durağına yürüme mesafesindedir. Yürüyerek metroya ulaşabilir ve buradan kentin istediğiniz noktasına çok hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Trafikte zaman kaybetmeden, hızlı ulaşım noktasında metro önemli bir seçenektir.

Metro haricinde diğer toplu taşıma araçlarının duraklarına da oldukça yakın bir mesafededir. Dilerseniz, dolmuş ve belediye otobüsü gibi ulaşım seçeneklerini de tercih edebilir ve ulaşım ihtiyaçlarınızı bu şekilde karşılayabilirsiniz.

Ankara Kızılay günlük kiralık daire hizmetleri kapsamında sunulan dairemizi kısa süreli ihtiyaçlarınız için tercih edebilirsiniz. Saatlik kiralamaya uygun olan dairemiz için site üzerinden hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

View more
Ücretlendirme Detayları
Price per hour: ₺ 70
Price per weekend (Sunday and Saturday) : ₺ 270
Adres
Address: Sağlık mahallesi halk sokak
City:
Area:
County: Türkiye
State: Ankara
Country: Türkiye
İlan Detayları
Property ID: 36992
Property Size: 0 m2
Rooms: 0
Bedrooms: 0
Bathrooms: 0
İlan No: 36992
Özellikler
Other Features
Asansör
Buzdolabı
Mutfak Gereçleri
Ocak
Televizyon
Şartlar ve koşullar
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

On the Map

₺ 70 per hour
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

Add to Favorites
Contact Owner
Share

kardelen apart

See Owner Profile

Odalarımız bayan personel tarafından temi̇zleni̇r. Nevresi̇m ve havlular kuru temi̇zlemeci̇de yıkanıp ütülenerek hi̇jyeni̇k olarak kullanımınıza sunulur tamamen güvenli̇, evi̇ni̇zi̇n rahatlığında apart otel. Kendi̇ mutfağınızda evi̇ni̇zi̇n konforunda yemekleri̇ni̇zi̇ yapabi̇li̇rsi̇ni̇z. Apartlarımız tamamen yasal güvenli̇kli̇ olup komple apart dai̇relerden oluşan bi̇nada ai̇leye uygun kesi̇nli̇kle güvenli̇kli̇ temi̇z ve sami̇mi̇ hi̇zmet sunan bi̇r i̇şletmedi̇r. Ankara da şi̇rket personeli̇, kurs, sınav, hastane i̇şleri̇ vs olanlar i̇çi̇n uygun fi̇yatlı konaklamanın adresi̇ komi̇syon yok aracı yok. Herşey dahi̇l 24 saat temi̇zli̇k ve güvenli̇k görevli̇mi̇z mevcuttur. Kuru temi̇zlemede temi̇zleni̇p ütülenmi̇ş nevresi̇m takımları ,havlular ve çamaşır suyuyla yıkanmış banyo tuvaletler i̇le hi̇jyeni̇k tertemi̇z odalarımızda huzur i̇çi̇nde konaklayabi̇li̇rsi̇ni̇z. Bu konuda i̇çi̇ni̇z rahat olsun. Değerli̇ mi̇safi̇rleri̇mi̇z tamamı kendi̇mi̇ze ai̇t olan bi̇namızda si̇z değerli̇ mi̇safi̇rleri̇mi̇zi̇ güven ve huzur i̇çeri̇si̇nde ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Temi̇z, hi̇jyeni̇k, sami̇mi̇ hi̇zmet vererek si̇zleri̇ ve tanıdıklarınızı daha sonra da tekrar mi̇safi̇r etmek hedefi̇mi̇z. Ofi̇si̇mi̇z 7/24 açıktır. Arayıp bi̇lgi̇ alabi̇li̇rsi̇ni̇z. Kredi̇ kartı geçerli̇di̇r. (lütfen hafta sonu i̇çi̇n fi̇yat alınız.) Otopark ve i̇nternet mevcuttur.

Contact Owner
x
₺ 70 per hour