Reset Password

Your search results

Ankara Kızılay Saatlik Kiralık Apart Seçeneği

,
Ankara, , Kızılay
|
Oda
Saatlik Kiralık
|0 Bedrooms|
Check Availability

Açıklama

Ankara’ya farklı nedenlerle geldikten sonra konaklayacak bir yere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu tür ihtiyaçlarınız için Ankara Kızılay günlük kiralık ev hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bayan personeller tarafından düzenli olarak temizlenen apartımız, son derece hijyeniktir. İçerisinde temel eşyaların tamamı vardır ve dışarıdan herhangi bir eşya getirmeniz gerekmez. Toplama eşyalar ile değil, ihtiyaçlar dikkate alınarak özenli bir şekilde hazırlanmıştır. Ayrıca estetik kaygılar da dikkate alınmış ve buna uygun olacak şekilde dekore edilmiştir.

Saatlik olarak kiralanmaya uygun olan dairemizde temizlik konusuna büyük bir önem verilir. Apartın boşalmasından hemen sonra detaylı bir temizlik yapılır. Nevresim takımları ve havluların tamamı kuru temizlemeye gönderilir ve temizlendikten sonra ütülenerek odaya yerleştirilir. Yapılan bu işlemler sayesinde apart içerisindeki hijyen sağlanır. Temizlik ve hijyen bakımından gönül rahatlığı ile dairemizde konaklayabilirsiniz.

Apartımız, Celal Bulvar Bulvarı’na yakın bir konumda yer almaktadır. Metroya yürüme mesafesindedir. Metro ile Ankara içerisindeki her yere rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak otobüs ve dolmuş gibi toplu taşıma araçlarının duraklarına da yakın bir noktadadır. Toplu taşıma ihtiyaçlarınızı etkili olarak karşılayabilirsiniz.

Ankara Çankaya günlük kiralık daire hizmetlerimiz kapsamında olan bu apart ile güvenli ve sorunsuz bir konaklama deneyimi yaşayacaksınız. 7/24 görev yapan güvenlik görevlilerimiz, konaklama sırasında rahatsız edilmenizi engeller.

Apart içerisinde bir adet çift kişilik, iki adet de tek kişilik yatak bulunur. Bunların haricinde banyo, mutfak gibi alanlar da vardır. Çocuklu aile için uygundur. Arkadaş grubu ile de konaklanabilir. İnternet ve otopark mevcuttur. Özel aracınızla geldiğinizde, aracınızı nereye park edeceğinizi düşünmenize gerek yok.

Konumu sayesinde birçok devlet kurumuna buradan kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Hatta bazılarının yürüme mesafesinde olması, size çok önemli avantajlar sağlayacaktır. Ayrıca apart çevresinde çok sayıda eğlence mekanı, restoran, eczane, kafe gibi alanlar vardır. Bu tür alanlara yürüyerek gidebilir ve ihtiyaçlarınızı hızlı şekilde giderebilirsiniz.

Ankara’da günlük kiralık ev ihtiyaçlarınız için gerekli rezervasyonu yaptırabilir ve uygun fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. Saatlik olarak kiralanabilen apartımızda sizleri ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

View more
Ücretlendirme Detayları
Price per hour: ₺ 50
Price per weekend (Sunday and Saturday) : ₺ 90
Adres
Address: Sağlık mahallesi halk sokak
City:
Area:
County: Türkiye
State: Ankara
Country: Türkiye
İlan Detayları
Property ID: 36853
Property Size: 0 m2
Rooms: 0
Bedrooms: 0
Bathrooms: 0
İlan No: 36853
Özellikler
Other Features
Asansör
Buzdolabı
Ocak
Şartlar ve koşullar
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

On the Map

₺ 50 per hour
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

Add to Favorites
Contact Owner
Share

kardelen apart

See Owner Profile

Odalarımız bayan personel tarafından temi̇zleni̇r. Nevresi̇m ve havlular kuru temi̇zlemeci̇de yıkanıp ütülenerek hi̇jyeni̇k olarak kullanımınıza sunulur tamamen güvenli̇, evi̇ni̇zi̇n rahatlığında apart otel. Kendi̇ mutfağınızda evi̇ni̇zi̇n konforunda yemekleri̇ni̇zi̇ yapabi̇li̇rsi̇ni̇z. Apartlarımız tamamen yasal güvenli̇kli̇ olup komple apart dai̇relerden oluşan bi̇nada ai̇leye uygun kesi̇nli̇kle güvenli̇kli̇ temi̇z ve sami̇mi̇ hi̇zmet sunan bi̇r i̇şletmedi̇r. Ankara da şi̇rket personeli̇, kurs, sınav, hastane i̇şleri̇ vs olanlar i̇çi̇n uygun fi̇yatlı konaklamanın adresi̇ komi̇syon yok aracı yok. Herşey dahi̇l 24 saat temi̇zli̇k ve güvenli̇k görevli̇mi̇z mevcuttur. Kuru temi̇zlemede temi̇zleni̇p ütülenmi̇ş nevresi̇m takımları ,havlular ve çamaşır suyuyla yıkanmış banyo tuvaletler i̇le hi̇jyeni̇k tertemi̇z odalarımızda huzur i̇çi̇nde konaklayabi̇li̇rsi̇ni̇z. Bu konuda i̇çi̇ni̇z rahat olsun. Değerli̇ mi̇safi̇rleri̇mi̇z tamamı kendi̇mi̇ze ai̇t olan bi̇namızda si̇z değerli̇ mi̇safi̇rleri̇mi̇zi̇ güven ve huzur i̇çeri̇si̇nde ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Temi̇z, hi̇jyeni̇k, sami̇mi̇ hi̇zmet vererek si̇zleri̇ ve tanıdıklarınızı daha sonra da tekrar mi̇safi̇r etmek hedefi̇mi̇z. Ofi̇si̇mi̇z 7/24 açıktır. Arayıp bi̇lgi̇ alabi̇li̇rsi̇ni̇z. Kredi̇ kartı geçerli̇di̇r. (lütfen hafta sonu i̇çi̇n fi̇yat alınız.) Otopark ve i̇nternet mevcuttur.

Contact Owner
x
₺ 50 per hour