Reset Password

Your search results

Ankara Çankaya konforlu günlük kiralık ev

,
Ankara, , Çankaya
Daire
Saatlik Kiralık
|1 Bedroom|
Check Availability

Açıklama

Başkent Ankara’daki konaklama ihtiyaçlarınızı yüksek kalite ve ekonomik fiyat avantajı ile karşılamak istemez miydiniz? Ankara Çankaya günlük kiralık ev ile ihtiyaçlarınızın etkili olarak karşılandığı bir konaklama deneyimi yaşayacaksınız. Üstelik bu deneyimi, Ankara’nın herhangi bir noktasında değil, kentin merkezi olarak kabul edilen bölgede yaşama fırsatı yakalayacaksınız.

Ankara günlük kiralık ev, toplamda 90 m2 büyüklüğe sahiptir. İçerisinde, ihtiyaç duyabileceğiniz eşyaların tamamı yer almaktadır. Sizler için hazırlamış olduğumuz dairemiz, toplama eşyalardan değil, özenle seçilen eşyalardan meydana gelmektedir. Eşya seçiminde kalite ile birlikte göz zevki de dikkate alınmıştır. Yüksek konfor sağlayan çift kişilik bir yatak ve yine yüksek konfor sağlayan koltukların yer aldığı evimizde bulunan diğer eşyalardan bazıları şunlardır:

  • Ocak
  • Buzdolabı
  • Televizyon
  • Kettle
  • Klima

Aydınlık ve ferahlığı ile öne çıkan evimiz, sorunsuz ve keyifli bir konaklama deneyimi yaşamanıza imkan verecektir. Kızılay günlük kiralık ev, kentin en merkezi noktasında yer almaktadır. Çankaya günlük kiralık ev yakınlarında Atatürk Bulvarı, Ziya Gökalp Caddesi, Celal Bayar Bulvarı ve Sakarya Caddesi gibi kentin en işlek ve yoğun yerleri bulunmaktadır. Bunların haricinde birçok devlet kurumuna da yine çok yakın bir noktada olduğunun dikkate alınması gerekir.

Türk Kızılay Genel Müdürlüğü, Güvenpark, Kızılay Demokrasi Meydanı, Kurtuluş Parkı, Çankaya Nüfus Müdürlüğü gibi önemli noktalara sadece yürüme mesafesinde olması çok büyük bir avantajdır. Ayrıca birçok özel hastane ve devlet hastanesine de yakın bir konumdadır. Ankara günlük kiralık ev hizmetlerimizden yararlandığınızda, ilgili noktalara hızlı bir şekilde ulaşabilecek ve bu noktada çok büyük bir avantaj sağlayacaksınız.

Günlük kiralık ev Ankara, ulaşım konusunda sizi fazlasıyla memnun edecektir. Konumu itibariyle hem Kızılay hem de Sıhhiye metro istasyonlarına yakın bir noktadır. Sadece birkaç dakikalık yürüme sonrasında buralara ulaşabilir ve buradan kentin her noktasına metro ile gitme avantajını elde edebilirsiniz. Bunun yanında özel halk otobüsleri ile belediye otobüslerinin de duraklarının da son derece yakın olması, farklı bir diğer avantajdır.

Saatlik de dahil olmak üzere kısa süreli kiralamalar için uygun olan Ankara Çankaya günlük kiralık ev için hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

View more
Ücretlendirme Detayları
Price per hour: ₺ 150
Price per weekend (Sunday and Saturday) : ₺ 200
Yatak Düzeni
Bedroom 1
Adres
Address: Fidanlık mahallesi
City:
Area:
County: Türkiye
State: Ankara
Country: Türkiye
İlan Detayları
Property ID: 37952
Property Size: 90 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Extra Kişi: 0
İlan No: 37952
Özellikler
Other Features
Buzdolabı
Ocak
Şartlar ve koşullar
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

On the Map

₺ 150 per hour
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

Add to Favorites
Contact Owner
Share

Hurşit Kayan

See Owner Profile
Contact Owner
x
₺ 150 per hour