Reset Password

header_image
Your search results

Tam Bir Karşılama Mekanı Sağlama

Published on 21 Nisan 2017 by admin

İstisnai konukseverlik birçok açıdan olabilir, ancak kesinlikle temiz bir alanla başlıyor. Ve temizleme, barındırmanın en eğlenceli kısmı olmayabilirse de, zor olmak zorunda değildir! İşte size etkili ve kolay bir temizlik rutininin içine sürünen bazı ipuçları ve püf noktaları.

Sorun noktalarına odaklanın
Önce ilk önce: En önemli temizlik alanlarına dikkat edin. Mutfak ve banyolar bunlardı. Misafirlerinize buzdolabında yer açarsanız, iyice temizleyin. Ve tüm şartları ve diğer öğeleri güzel organize tutmak için bir nokta yaparsanız, konuk aynı teşvik edilecektir.

Misafirlerinizin eşyaları için yer açın
Kesinlikle bizim kavanozlarımızı seviyoruz, ancak çok fazla iyi bir şey bir ziyaretçinin karmaşık hale gelmesine neden olabilir. Mekanı temiz tutmanın yanı sıra, düzenli tutmak önemlidir. Misafirleriniz bütün konaklamaları için bavullarının dışında yaşamak istemeyebilir, bu nedenle onlara tuvalet malzemeleri ve kişisel eşyalarını raf veya komidin koymak için yer açabilirsiniz. Konuklar, giysileri ve daha büyük eşyalar için bir dolaba ya da klozet de sunabilirler.

Ayrıntılara dikkat et
Bir sonraki konuğunuz için temiz ve hazır alanınızı doldurduktan sonra ayrıntıları kontrol edin:

Kanepede başıboş kılları arayın
Rafların, resim çerçevelerinin ve kapıların kenarlarındaki tozları temizleyin
Armatürlerin ve aletlerin tüm yüzeylerini silin
Kırıntılar için mutfak tezgahını kontrol edin
Mobilya altındaki vakum veya vakum

4 thoughts on “Tam Bir Karşılama Mekanı Sağlama

 • Simone
  on 21 Nisan 2015

  WP Rentals has been the best platform for me because of the people that I met, the money that i make, if any problem comes up costumer service is ALWAYS there. Literally the guys are trying their best! My profile has over 160 reviews and all my listings are book 3 months ahead!

 • Laura
  on 21 Nisan 2015

  In the past, these types of services have been used largely by thrifty tourists looking for the cheapest place they can find in a particular city. Now, however, more and more business travelers and professionals are looking to WP Rentals for a unique and memorable experience.

  • Simone
   on 21 Nisan 2015

   We want the 2015 WP Rentals to inspire, equip, and celebrate you. And we want to gather with the host community to learn how to do what we do better. Let’s make this year’s summit one to remember! Stay tuned as we reveal exciting details in the days to come.

 • Simone
  on 21 Nisan 2015

  WP Rentals can benefit both hosts and travelers. Hosts get to meet people from around the world while making a little extra money, and travelers can often stay for less than the cost of a hotel room. In addition, many travelers enjoy accommodations that offer a different experience from standard hotels.

Yorum Yap