Reset Password

Your search results

Misafirlerin Bilmek İstediği

Published on 21 Nisan 2015 by admin

Yerin, bir ev Kiralama rezervasyonu yapan konuklar için herşeyin olması sürpriz değil. Ancak bizim için şaşırtıcı olan şey, bu konunun son yazılarımızda misafirlerin gerçekten istediği yarattıkları konkavdır. Bir yandan yolcular var: Hemen nereye gittiğinizle ilgili her şeyi öğrenmek istiyorlar – gezilerini nerede kitaplayacaklarını ve planlamaya karar vermelerine yardımcı oluyorlar. Öte yandan, çoğu, gizliliklerini korumayı doğal olarak istediği sunucular var, özellikle bir rezervasyon onaylanmadan önce ve her son ayrıntıyı hemen paylaşmak isteyen kullanıcılar.

Konuğun, aşırı hissettiren ev sahibi hissini bırakmadan istediği yer ayrıntılarını iletmenin bir yolu var mı? Öyle düşünüyoruz. Bu kontrol listesini rehberiniz yapın ve herkes kazanır.

demo57

ipuçları

Konukların gezi planlamalarına izin vermek için erken öneriler sunun.

ev kiralama’da Rehberinizi doldurmanız tavsiyeleri derlemek için harika bir yoldur ve gelecekteki konuklarınız için büyümek ve yeniden amaçlamak için kolaylaştırır.

Kişilik takdir edilir-aslında kendiniz yapacağınız şeyleri ve gitmek istediğiniz yerleri öneririz. Bir konsiyerj, ortalama bir turistin neye benzediğini düşündüklerine dayalı öneriler sunabilir, ancak ipuçlarınız daha kişiselleştirilebilir.

Yukarıdaki ipuçlarını kullanın ve bunun gibi harika değerlendirmeler ve geri bildirimler almakla yükümlüsünüz:

“Ucuz yiyecek ve yakındaki diğer şeyler hakkında ev sahibinin önerileri hazırdı. Kesinlikle tekrar olacak! “

“Oldukça yaygın bir şekilde seyahat edildim, onunla oldukça bağımsızyım, normalde kendim anlamaya çalışmaktan hoşlanıyorum, fakat hiç şüphe yok: Ev sahibi benim tecrübemize büyük değer kattı.”

“Bize gönderilen mahalleye hile sayfası rehberimiz bizim kalışımızdan önce geldi ve listemizdeki birkaç öneriyi denedik.”

Bir gezi yaklaştıkça misafirler için endişe artar. Nereye gitmem gerekiyor Oraya nasıl giderim? Uzay için bir anahtarı nasıl alacağım? Yolculuğumda ne yapmamı nasıl planlarım? Son dakikaya kadar beklemek yerine onlara ihtiyaç duyacakları tüm bilgileri vererek misafirinizi rahatlatın. Bu, derhal güven duygusu oluşturur ve büyük bir ihtimalle size büyük bir eleştiri getirir ve harika değerlendirmeler rezervasyonlara yol açar.

4 thoughts on “Misafirlerin Bilmek İstediği

 • on 21 Nisan 2015

  WP Rentals has been the best platform for me because of the people that I met, the money that i make, if any problem comes up costumer service is ALWAYS there. Literally the guys are trying their best! My profile has over 160 reviews and all my listings are book 3 months ahead!

  • Simone
   on 21 Nisan 2015

   WP Rentals can benefit both hosts and travelers. Hosts get to meet people from around the world while making a little extra money, and travelers can often stay for less than the cost of a hotel room. In addition, many travelers enjoy accommodations that offer a different experience from standard hotels.

   • Laura
    on 21 Nisan 2015

    In the past, these types of services have been used largely by thrifty tourists looking for the cheapest place they can find in a particular city. Now, however, more and more business travelers and professionals are looking to WP Rentals for a unique and memorable experience.

 • Laura
  on 21 Nisan 2015

  WP Rentals can benefit both hosts and travelers. Hosts get to meet people from around the world while making a little extra money, and travelers can often stay for less than the cost of a hotel room. In addition, many travelers enjoy accommodations that offer a different experience from standard hotels.

Yorum Yap