Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/u7207134/gunlukevbul.com/wp-content/themes/wprentals/functions.php on line 73
Blog & Etkinlik – Günlük Kiralık Daire Mecidiyeköy

Reset Password

Your search results

Blog & Etkinlik

Published on 21 Nisan 2015 by admin

Elle, her ev sahibinin ödüllendirmeden daha çok bir görevden ev sahibi olmasını önlemek için takip edebileceği bazı kolay adımları bir araya getirdi..

Elle, “En hevesli konut sahiplerimizin birçoğu, misafirlerine kendine has zaman ve kaynak bulmak için meydan okumak zorunda kalacakları olağanüstü bir konaklamaya sahipler.” “Onlar vericilerdir ve bazen de vericilere bu kadar çok aktivite sallarlar.”

Hedeflerinizi belirleyin

Öncelikle para kazanmak için mi ev sahipliği yapıyorsunuz? Arkadaşlık için mi? Daha fazla sanat yaratmak ya da hazırlanmaktan zevk aldığınız yemekleri paylaşmak için? Ardından, barındırmanın bu hedefleri nasıl hizaladığını ve bu hedefleri desteklediği hakkında iyi şeyler hissetmek önemlidir. Elle için Airbnb ev sahipliği yapmaya başlamanın bir yolu olarak onun evini tutmak için başladı. İlk hedefinin, oldukça beğenilen West Village’de kalmak ve konuklara bir New Yorker gibi yaşamak için fırsat vermek için harika, uygun bir yer sunabilmek için geliştiğini söylüyor. “Ben bunu paylaşmaktan gurur duyuyorum.”

Kaynaklarla kendinizi sarın

Ve kaynaklara göre Elle, “bir tutam çağırabilir” anlamına gelir “örneğin,” saat 02: 00’de birisiyle anahtarı bulmanız gerektiği anlamına gelir. “Bu, aynı görüşlü komşuları, temizlik hizmeti ya da yarı zamanlı ya da günlük iş yapmak, takas yapmak ya da temizlik için ödeme yapmak isteyen birkaç kişi içeren bir arkadaş topluluğunu, Kendiniz yapamıyorsanız, anahtar teslim ve tebrik.

Category: Ev Moda, Konaklama, Moda

2 thoughts on “Blog & Etkinlik

  • Jenny
    on 21 Nisan 2015

    WP Rentals has been the best platform for me because of the people that I met, the money that i make, if any problem comes up costumer service is ALWAYS there. Literally the guys are trying their best! My profile has over 160 reviews and all my listings are book 3 months ahead!

  • Laura
    on 21 Nisan 2015

    In the past, these types of services have been used largely by thrifty tourists looking for the cheapest place they can find in a particular city. Now, however, more and more business travelers and professionals are looking to WP Rentals for a unique and memorable experience.

Yorum Yap