Reset Password

header_image
Your search results

5 En İyi Bütçeli Tatil

Published on 20 Nisan 2017 by admin

2013 baharında, anneannesinin iki haftalık ziyaretinin öncesinde Dawn, bir makyajın düzene girdiğine karar verdi. Renk ve deseni birleştirerek bir Güney Kaliforniya’daki bir plaj kasabasında beklediğinizle bir iç mekan yarattı: güneşle öpülmüş sarı duvarlar; Mutfakta Kelly yeşil yelpazesi; Canlı bir baskıyla bezenmiş, okumak, yemek yemek veya iş yapmak için işlev gören uzun bir masa; Kireç renginde bir banyo; Ve neşeli polka noktalı yatak takımları. Ancak konukların genellikle ayak basmadan cazibesine kapıldıklarını görmek kolaydır: Mavi-beyaz yazlık benzeri yapıya sahip Hollandalı kapıların hemen ötesinde, bir gölet ve meyve limon ağacı içeren bir bahçe manzaralı bir güverte.demo51

Anne-babasının kaldıktan sonra Dawn kendini düşünüyordu: “Eh, tamamen yenilenmiş bir odam var. Bununla ne yapayım? “Kocasına ev Kiralama konularında yaklaştı. İlk önce tereddüt etti; Kısmen misafirhaneye gelebilmek için çiftin kendi yurduna doğru yürümek zorundasın. Dolayısıyla, çiftlere izin vermeden önce sadece tek kişilik (tek kişilik) rezervasyonlarla yola çıktılar. Dawn, “Şimdi benim misafirlerim benden daha büyük bir sosyal insan” diye güldürüyor.

One thought on “5 En İyi Bütçeli Tatil

  • Loraine
    on 21 Nisan 2015

    This site was very easy to use. I needed a place in NYC and found pone in my budget big enough for me and some friends. We paid on the website and everything worked out great!

Yorum Yap