Reset Password

Your search results

10 En İyi Eylül Tatil

Published on 20 Nisan 2017 by admin

27+ kısa kod WP Kiralama özelliklerine Yönetici Editöründen erişilebilir ve bunları herhangi bir sayfaya veya yayına ekleyebilirsiniz. Her kısa yolun yapısı basit ve sezgiseldir, böylece içeriğini kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Sütun kısa kodlarının benzersiz bir özelliği vardır: kenarlık. Oynayacak ve benzersiz bir tasarım yaratacak 4 farklı sınır var. Her kenarlık, Tema Seçenekleri’nden değiştirebileceğiniz farklı bir renge sahiptir.

Diğer ilginç kısa kodlar şunlardır: özellikli makale, özellikli özellik, özellikli aracı, kaydırıcı, liste, kısa etiketi, son öğeler, simge içerik kutusu, sekmeler, geçiş ve akordeon, düğmeler, referanslar, video, Google Haritalar ve tablolar.

Pencere eşikleri size sınırsız kenar çubukları tasarlama özgürlüğü verir. Standart WordPress widget’larının yanında 7 + özel sürümler ekledik: Mortgage Hesaplama, Öne Çıkan Listeleme, İletişim, Facebook Kutusu, Twitter Widget, Sosyal Bağlantılar ve Flickr Widget.

One thought on “10 En İyi Eylül Tatil

  • Gina
    on 21 Nisan 2015

    In the past, these types of services have been used largely by thrifty tourists looking for the cheapest place they can find in a particular city. Now, however, more and more business travelers and professionals are looking to WP Rentals for a unique and memorable experience.

Yorum Yap